• Fatranská 29 , 01301 Teplička nad Váhom
  • Pon - Pia: 13:00 - 15:00
  • Fatranská 1546/29 01301 Teplička nad Váhom
  • info@ravident.skObjednajte sa
  • Ordinačné hodinyPon - Pia: 13:00 - 15:00

Služba Semafor

Našim pacientom ponúkame jedinečnú službu Semafor.Ide o vzájomnú spoluprácu medzi zubnou ambulanciou a klientmi, ktorím záleží na vlastnom zdraví . Cieľom je odmeniť tých , ktorí pravidelne každoročne absolvujú prehliadku , dentálnu hygienu a budú dodržiavať liečebný plán. Ide o motivačné opatrenie , ktoré Vám následne dokáže ušetriť peniaze zľavou z ošetrenia a poskytnutím predĺženej záruky. Každému pacientovi bude po roku priradená farba – Zelená , Oranžová alebo Červená , tak ako na klasickom semafore, podľa jednoduchých pravidiel.

Vysvetlenie jednotlivých farieb.

Zelená : Pacient, ktorý v predošlom roku u nás absolvoval Vstupnú alebo periodickú preventívnu prehliadku a bol u nás na Dentálnej hygiene. Pri kontrole čistenia zubov v nasledujúcom roku mu nekrvácajú ďasná, tak získava 20 % zľavu z celého ošetrenia , 20% zľavu na nákup zubných pomôcok a predĺženú záruku na 5 rokov.

Oranžová : Pacient, ktorý v predošlom roku u nás absolvoval Vstupnú alebo periodickú preventívnu prehliadku a bol u nás na Dentálnej hygiene. Pri kontrole čistenia zubov v nasledujúcom roku mu však krvácajú ďasná , získava 10 % zľavu z dentálnej hygieny a 20% na nákup zubných pomôcok.

Červená : Každý nový pacient. Pacienti bez Prehliadky alebo neabsolvovali Dentálnu hygienu v predošlom roku.

Pridelenie farebného kódu sa každý rok aktualizuje , t.j. napr. červený klient splnením podmienok môže získať oranžový alebo zelený status a naopak. Klient, ktorý bol v predošlom roku zelený, nesplnením pravidiel bude jeho status v nasledujúcom roku zmenený na oranžový alebo červený.